LeBron James dráždi nikdy predtým nevídaný Sacai X Nike Blazer Low

s „Classic Green“ a „Magma Orange“ Colourways, ktorý sa tento týždeň konečne spadol, LeBron James bol práve nájdený Vidieť Sacai X Nike Blazer Low počas nedávnej tlačovej konferencie v Los Angeles Lakers. Kombinácia, ktorá nebola prítomná pre jarnú jarnú knihu japonskej značky, je tu dosť veľa, čo sa tu rozbalí.

Vďaka šialene prémiovej konštrukcii je táto topánka Sacai X Nike vyrobená z ultra luxusnej kože a maslového hladkého semišu. Maľované v zemitom odtiene opálení, nápadné červené akcenty nájdete v celom kontraste, ktorý určite otočí hlavy, kamkoľvek pôjdete.

Samozrejme by to nebolo súčasťou hybridného výberu hybridu Chitose Abe bez delikátne dekonštruovaných prvkov. Od Nike Swooshes až po exponované penové jazyky až po sako do nízkej podchodu pod nohami, absolútne sa všetko zdvojnásobilo pre estetiku, ktorá je doslova dvakrát pekná.

Skoro nič iné nie je známe o Sacai X Nike Blazer Low „Brown“, takže ho nezabudnite udržiavať uzamknuté u jediného poskytovateľa, kde nájdete ďalšie správy, ako sa vyvíja! Dajte nám vedieť, či by ste dostali túto farbu av súvisiacich správach, čísla zásob práve prenikli do fragmentového dizajnu x Sacai x Nike Ldwaffle!

Obrázok cez nbakicks
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *