Najlepšie streetwear, ako aj obchody s teniskami v Londýne

Reputácia Londýna ako módy predchádza samy o sebe. Bez ohľadu na to, čo je váš štýl alebo vkus, môžete objaviť množstvo obchodov, ktoré obsahujú tie najlepšie výrobky, ako aj dostupné grály. Od špičkových značiek objavených na Bond Street po mnohé obchody sa objavujú obchody Shoreditch, pre každého je niečo.

Tu u jediného dodávateľa je celkom zrejmé, že sme fanúšikmi streetwear, takže sme sa rozhodli rozbiť naše obľúbené obchody s streetwearom, ako aj miesta ponúkané v oblasti centrálneho Londýna. Či už ste rezident alebo len na víkend, tento sprievodca by vás mal nasmerovať správnym smerom!

Obrázok prostredníctvom najvyššieho
Najvyšší

Nachádzate sa v slávnej štvrti Soho v centre Londýna, objavíte newyorské ťažké váhy sveta Streetwear, Supreme. Ako značka, ktorá nepotrebuje žiadny úvod, Ultimate sa v roku 2011 najprv skočil cez rybník do Londýna a odvtedy zanechal na Soho trvalú známku, ktorá čoskoro nezmizne žiadny druh času.

Samotný obchod pokrýva na 2 úrovniach, úroveň na poschodí, ktorá v podstate obsahuje iba výrobky do korčule, ako aj suterén, ktorý obsahuje všetky medializované odevy, za ktoré pravdepodobne navštevujete. V suteréne objavíte celý rad tričiek, mikín, potí a oveľa viac, hoci stojí za zmienku, že nepravdepodobné, že by ste videli väčšinu medializovaných produktov ponúkaných, pretože sa im ponúkne v poklese dni.

Dokonca aj v váš typický deň môžete pravdepodobne očakávať, že budete čakať najmenej 30 minút, aby ste získali prístup do obchodu, pretože jeho popularita medzi oboma Londýnčanmi, ako aj turistami, takže to jednoducho nezabudnite.

Môžete objaviť Ultimate na 2/3 Peter St, London W1F 0AA.

Obrázok cez palác
Palác

Nachádzate sa len trochu prechádzka od čínskej štvrti v Soho, objavíte londýnsky palác značky Skate. Popredný medzi oboma korčuliarmi, ako aj fanúšikmi streetwear, Palace ponúka niekoľko najlepších v streetwear s množstvom farebných a živých štýlov.

Obchod sa prvýkrát objavil na scéne Soho už v roku 2015 a odvtedy sa rozrástol na jedno z najspoľahlivejších miest na streetwear. Samotný obchod sa pokrýva na jednej dlhej úrovni obdĺžnikového tvaru a prichádza spolu s mramorovými podlahami, ako aj stenami zdobeným skateboardom.

Podobne ako najvyššie, Palace ponúka iba svoje vlastné výrobky, vďaka čomu je nevyhnutnosťou, ak ste fanúšikom značky.

Obchod Palace môžete objaviť na 26 Brewer Street, Londýn, W1F 0SW.

Obrázok cez koniec.
KONIEC. odevy

Nachádza sa tiež v centre spoločnosti Soho, objavíte koniec špecialistov na pánske oblečenie Newcastle. Oblečenie. Pre neznámych má End End jednej z najväčších v internetovom prítomnosti vo módnom svete, ktorý pokrýva takmer čokoľvek. Od streetwear po moderné tenisky až po špičkové odevy majú všetko, ako aj obchod sa nijako nelíši.

Na konci dvoch veľkých poschodí. Odevy Soho Homes Veľká škála výrobkov, ktoré sa starajú o všetky chute. Na prízemí objavíte súčasnú sekciu, ktorá je plná značiek ako Comme des Garçons, Stylish & Rich, A.P.C, ako aj mnoho ďalších. Spolu s tým objavíte aj malý výber domáceho webu, ktorý stojí za to skontrolovať. Na poschodí však bude primárnou udalosťou mnohých Hypebeasts. Schody poskytujú metódu humungóznej hornej úrovni, kde vás privítajú výber najnovších tenisiek od spoločnosti Nike, Adidas, New Balance, ako aj mnoho ďalších vystavených. Okrem toho sa spolu s teniskami vyskytuje výber značiek streetwear vrátane Stussy, Carhartta, šampióna, ako aj mnoho ďalších.

Na zadnú časť druhého poschodia objavíte okrem špičkových tenisiek, ktoré obsahujú všetky najnovšie značky, ktoré obsahujú všetky najnovšie od špičkových značiek. V tejto sekcii sú značky, ako sú sivobiele, Maison Margiela, Burberry, ako aj mnoho ďalších.

Môžete objaviť koncové odevy na 59 Broadwick St, Carnaby, London W1F 9qs.

www.endclothing.com/gb/

Obrázok cez Cole Buxton
Cole Buxton

Iba kamenný hod od konca. Odevy môžete objaviť niekoľko najlepších v súčasnom športovom oblečení od Cole Buxton. Cole Buxton sa pripojil k Soho scéne v roku 2020 a rýchlo si pomenoval svoje jedinečné roztočenie pri dôležitom atleisúre.

Flagship Store Cole Buxton Soho Spors Sports v priemyselnom štýle s vystavenou oceľou, ako aj hliníkom, ako aj rámami posiate. Tieto štruktúry boli prerušované krehkým mramorom, aby sa vytvoril minimalistický vizuálny zážitok, ktorý dopĺňa ich jemný produkt. Napriek tomu, že je malý obchod, Cole Buxton zvládne, aby predstavil obrovský výber kusov, všetci boli pripravení posunúť svoje šatníkové základy na ďalšiu úroveň.

If you’re looking to freshen up your wardrobe, this is the location to go.

You can discover Cole Buxton at 52 Marshall St, Carnaby, London W1F 7BE.

Image via Selfridges
Selfridges

Next up is a department store that needs bit introduction. since 1906 Selfridges London has been one of the countries prime high street buying destinations with a vast array of products to match. This retailer boasts an extraordinary amount of brands throughout, however in the past few years, Selfridges has honed a few of its focus on streetwear as well as handled to secure a few of the finest concession stands going.

On the very first floor, you can discover Selfridge’s designer street room, an 18,000 square foot area teeming with a few of the finest streetwear as well as high-end brands available. The likes of Off-White, Kith, stone Island, A chilly wall as well as Gucci are all housed in one area all with the latest as well as biggest product available.

If that wasn’t enough, the floor likewise features a full Offspring section so sneakerheads can quickly get their fitness instructor fix!

You can discover Selfridges at 400 Oxford Street, London W1C 1JS.

Image via Dover street Market
Dover street Market

Down on Haymarket by Piccadilly you can discover one more alternate department store in the type of Dover street Market. Dover street is a multi-brand retailer named after a market that was originally found on a street by the exact same name. Nowadays the brand exists as a around the world retailer specialising in high-end as well as streetwear fashion as well as has places around the world in London, Singapore, Paris, new York, Beijing as well as Los Angles.

The store boasts a overall of 5 floors, with the majority of those made up of high-end fashion brands such as Comme des Garçon’s full range, Gucci as well as Loewe to name a few. However, the basement holds a considerable amount of streetwear products, perfect for keeping most hypebeasts content. On this level, you’ll discover the likes of Stussy, CDG, Nike LAB, brain Dead, Noah as well as much more, all with extensive collections as well as the latest drops as well as collabs to match.

Alongside this, you can discover a choice of footwear including a few of the signature as well as stylish pieces from Nike’s range.

You can discover DSM at 18-22 Haymarket, London SW1Y 4DG.

Image via Foot Patrol
Footpatrol

Nestled away in one of Soho’s many roads you will discover Footpatrol, one of the very best places for sneakerheads in the city of London. since 2002, Footpatrol have been supplying the finest kicks on the market with some the very best streetwear garments to match. The store itself is little however stretches far in a long rectangular shape with industrial styles furnishings lining the walls. Atop these furnishings you will discover an array of products including both sneakers as well as clothing.

Specialising in special releases as well as restricted drops, Footpatrol offer an abundance of products from likes of brands such as Nike, Jordan, adidas, Converse, Vans as well as many more. though the store is primarily made up of sneakers, chosen garments can be discovered throughout the year.

Footpatrol likewise operate their own sneaker raffles for high warm releases so this is a must go to for any type of hypebeasts or sneakerheads.

You can discover Footpatrol at 80 Berwick St, London W1F 8TU.

Image via SNS
Teniska

Journeying over to east London as well as Shoreditch you can discover Sneakersnstuff’s London store. very first established in Sweden in 1999, Sneakersnstuff has since broadened their empire to different shores with places now in NYC, Los Angles, Tokyo, Paris, Berlin, Stockholm as well as of program London.

The store itself lies a short walk away from Shoreditch Highstreet overground station as well as homes a range of hyped products. Upon entering the store you’ll be greeted a mid-size showroom area with a range of stylish wooden fixtures. right here you can discover a few of the finest limited-edition products from brands such as adidas, Nike, new balance & Champion. The store’s collection is further improved by its own signature line of streetwear garments created under the SNS label.

If you’re looking for an east London area with all the latest as well as biggest product you can find, look no further than SNS!

You can discover the store at 107-108 Shoreditch High St, London E1 6JN.

Image via Goodhood
Goodhood

Also in Shoreditch, you can discover Goodhood, an award-winning multi-brand retailer that is a must-visit if you discover yourself in east London! since 2007, Goodhood has been providing a few of the finest menswear, womenswear as well as homeware offered on the market, all with high quality considered!

Upon entering the store you’ll be greeted by a range of stylish wooden fixtures as well as mannequins all decorated with a variety of high-end clotHing. Pánske oblečenie, ako aj dámske oblečenie sú rozdelené po podlahe, ako aj obidva sekcie obuvi. V samotnom obchode pravdepodobne objavíte štítky, ako sú WTAPS, Brain Dead, Enginered Citer, ako aj mnoho ďalších, ponúka rozpätie štítkov a štýlov.

Aj keď nie ste na prehliadaní odevov alebo tenisiek, Goodhood má jednu z najlepších úsekov domácich softvéru ponúkaných v Londýne, vďaka čomu je ideálnym miestom na modernizáciu vášho životného priestoru!

Obchod môžete objaviť na 151 Curtain Rd, London EC2A 3QE.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *