Zbierka Star Wars X Adidas sa dnes večer spúšťa!

Po mesiacoch a mesiacoch nič iné ako úniky a upútavky, dlho očakávaná kolekcia Star Wars X Adidas 2020 konečne dnes večer pristáva! Pokračovanie minuloročnej spolupráce, ktorá sa overila veľmi populárna medzi teniskami a fanúšikmi sci-fi franšízy, nezabudnite dnes večer policajti o 23:00 v Adidas UK!

Zahŕňa niekoľko siluiet inšpirovaných niektorými slávnymi postavami série filmových sérií. Majster a vodca aliancie povstalcov. Na inom mieste, Star Wars X Adidas NMD R1 V2 “Lando” a Star Wars X Adidas NMD R1 “Stormtrooper” tiež obsahujú zložité detaily na jazyku, päte a medzipodole.

Vrcholom rozsahu však musí byť hviezdna vojna X Adidas Superstar „Darth Vader“ a Star Wars X Adidas Stan Smith „Luke Skywalker“, ktoré kontrastujú v tmavej a svetlej strane. Toto dynamické duo je plné Warziánskych referencií, pričom hlavným je Anakinova samurajská prilba inšpirovaná samurajom, ktorá je vyrezaná na špičkovú škatuľu prvého.

Dnes večer o 23:00 v Adidas UK, kolekcia Star Wars X Adidas by určite nemala byť vynechaná, takže sa uistite, že ste policajti, skôr ako bude neskoro! Dajte nám vedieť, ktorý pár sa cítite najviac, a keď ste tu, môžete sa bližšie pozrieť na Lego X adidas ZX 8000!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *