Zbierka Supreme X Nike Air Max 95 Lux ‘Swarovski’ bude čoskoro!

Po vydaní Supreme X Nike Air Tailwind IV minulý týždeň teraz informácie o vydaní prenikli do zbierky Supreme X Nike Air Max 95 Lux ‘Swarovski’. V skutočnosti sme najprv dostali správu o tomto vydaní už v októbri minulého roka a teraz sme viac medializovaní ako kedykoľvek predtým!

Každý teniska, ktorá sa skladá z troch odlišných farieb, vrátane „trojitej čiernej“, „telocvične“ a „Hyper Cobalt“, je vyrobená z kombinácie prémiových materiálov, ako je luxusná koža a pružný semiš. Kryštály Swarovski sú vybavené zvrhami pre vylepšený efekt, ktorý je vyrobený na otočenie hlavy, a najvyšší X Nike-Branding zasiahne jazyk a zaokrúhľuje príťažlivý dizajn. Rovnako ako všetky tenisky Air Max, penová jednotka naplnená vzduchom sedí dole dole, aby sa neprekonalo pohodlie a nezabudnuteľné odpruženie.

V tomto okamihu sa o zbierke Supreme X Nike Air Max 95 Lux ‘Swarovski’ nič iné nie je známe, ale je pripravená cena za 500 dolárov za pop (okolo 380 GBP) a v júni zasiahne police. Dajte nám vedieť, či budete chytiť pár za svoju zbierku, a keď ste tu, pozrite sa na zvyšok masívneho predaja Foot Locker práve teraz!

*Aktualizácia úniku*: Collab @Nike X @supremeneWyork Air Max 95 ‘Lux’ Collab bude tiež predstavovať @Swarovski.
Trio bude klesať 3 farby Air Max 95 ‘Lux’. Dvojice sa budú predávať za 500 dolárov, vydanie je v súčasnosti naplánované na jún.
Prosím, rt #NoMoResecrets? pic.twitter.com/r1VPIMBHEC

– PY_LEAKS ™ (@PyLeaks) 28. marca 2019

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *