Ďalší Yeezy vylepšil 350 V2 „Glow In Dark“, práve unikla!

Začiatkom tohto mesiaca sme sa prvýkrát pozreli na Yeezy vylepšené 350 V2 ‘Glow in Dark’. Na rozdiel od všetkého iného na trhu to pripomínalo, že Yeezy v roku 2016 vylepšuje 750 „svetlo šedá“, s jasne zelenou medzipodošvou, ktorá osvetľuje v tme. Teraz sa objavila úplne nová „Glow In Dark“ Colourway a my sme nad medializované!

Oblečený od päty po špičku v pružnom Primeknit, výstižne dabovaný žiara v tmavom pt. II ‘je natretý v jasne ružovej farebnej schéme, ktorá v tejto sezóne určite otočí hlavy. Rovnako ako minuloročný „statický“, ako aj „špeciálne vydanie“, ktorý klesol minulý mesiac, aj táto farba využíva priehľadný bočný pruh – funkciu, ktorá umožňuje teniskám ohýbať svoje ponožky.

Hrubé lane šnúrky priviažu topánku k sebe a dole dole, je prítomná žiara v tmavej medzeru, ktorá ukladá jednotku v plnej dĺžke, ktorá dodáva nositeľom úžasné pohodlie a nezabudnuteľné odpruženie pri každom kroku.

V tomto okamihu, o tom, že Yeezy vylepšuje 350 v2 ‘žiara v tmavom pt. II ‘, ale ak sú povesti pravdivé, musia spadnúť niekedy tento rok v júni. Dajte nám vedieť, či budete chytiť pár za svoju zbierku, a keď ste tu, nezabudnite sa pozrieť na celý rad tenisiek adidas!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *