Sneakersnstuff dostane nostalgiu s novým Balankom 577 „Grown Up“

po svojej spolupráci Adidas Temper Run začiatkom tohto týždňa. Škandinávsky predajca Sneakersnstuff sa teraz spojil s New Balance, aby prepracoval renomovanú 577 Silhouette. Dubed „Grown Up“ je inšpirovaný deťmi, ktoré vyrastali v priebehu rokov, ako aj osobná cesta SNS za posledné dve desaťročia.

Maľovaný v zemitej palete „piesočnej“ farebnej palety sa „dospelý“ môže pochváliť konštrukciou semišovej rig kože s nádychom kože pri jazyku, aby sa ešte viac prvotriedny vzhľad a dojem. Odvážne námorné akcenty sa dostávajú na „N“; Logo a päta, zatiaľ čo pastelové ružové akcenty sú tiež vybavené ďalším kontrastom.

Keď sa premiestnite smerom nadol, nájdete ultra pohodlnú medzipodošvu Encap v bielej farbe, ktorá bola naplnená odolnou gumovou podrážkou XAR-1000 pre ideálnu rovnováhu medzi tlmením a stabilitou. Táto topánka, ktorá sa vyrába v Anglicku, zahŕňa prémiovú DNA všetkých Sneakersnstuff a New Balance Collaborations.

Sneakersnstuff X New Balance 577 „Grown Up“, pripravený na vydanie 24. augusta v internetovom obchode Sneakersnstuff, ako aj v ich tehlových a malých polohách po celom svete, bude k dispozícii pre mužov aj ženy! Nostalgická topánka, ktorá si zaslúži miesto vo vašej rotácii, dajte nám vedieť, či si chytíte pár za svoju vlastnú zbierku a nezabudnite ju udržať u jediného poskytovateľa pre najhorúcejšie správy, ktoré ponúka odvetvie tenisiek. !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *