Pusha t x adidas Ozweego ‘King Push’ tento mesiac klesá

Pusha t nie je cudzí, keď sa týka siluety adidas Ozweego. Zatiaľ čo žiadna z jeho predtým oznámených spolupráci nezverejnila verejnosti, teraz odhalil dve exkluzívne nové farby, ktoré určite upgradujú akúkoľvek zbierku v tejto sezóne. V rámci zbierky „King Push“ je tu všetko, čo potrebujete vedieť!

Na rozdiel od jeho predchádzajúceho krémového bieleho Ozweego, ktorý bol následne zrušený, sú tieto dva nové páry namaľované v tónovej šedozele a čiernych farbách s neónovými prízvukmi, ktoré sa vyskytujú v celom texte. Vďaka úplnému zvršku mriežky sa semišové panely dostanú do systému päty a šnurovania, kde nájdete v celom dvojici hustých šnúr. Uvidíte tiež klasické potrubie, ktoré beží okolo chrbta, pričom odkazuje na pôvodné Ozweego, ktoré zasiahli police počas 90. rokov.

Obrázok pomocou adidas

Obrázok pomocou adidas
Dole dole je prítomný agresívne štylizovaný adiprénová medzipodošva, ktorá dodáva pohodlie a tlmenie, ktoré je skutočne na inej úrovni. Toto sa potom zaokrúhľuje pomocou stielky „King Push“, ktorá dokončuje dizajn.

Prezident dobrej hudby nikdy nevyrovnal siluetu okrem Adidas EQT, takže to bude celkom vzrušujúce vydanie. Ak chcete pár, Pusha T X Adidas Ozweego ‘King Push’ je nastavený na pokles 16. novembra, takže sa uistite, že ste ho udržali uzamknuté a dáme vám vedieť hneď, ako príde oveľa viac informácií! Ktorú farbu sa budete vyrovnať? Mohol by to byť jeho doteraz jeho najlepší tenisový koláč? Dajte nám vedieť, čo máte na mysli!

Obrázok pomocou adidas

Obrázok pomocou adidas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *