MEMES MOOLAH: Najlepšie vírusové hity reklamy Balenciaga

vo svete zdanlivo dominovaným sociálnymi média Módny dom Balenciaga. Aj keď existujú ako jedna z mnohých významných a používaných značiek s vysokou módou, Balenciaga zvládla svoju vírusovú reklamnú techniku ​​tým, že bežne prikazuje smiešne množstvo peňazí na niektoré úplne bizarné predmety.

Keďže staré vyhlásenie ide „akákoľvek publicita je veľká publicita“, ako aj Balenciaga určite prijme toto zmýšľanie tým, že prepustí horúcich tvorcov tlače, aby pre nich urobili polovicu úlohy. S dodržiavaním mnohých svojich nejasných vydaní, webových stránok sociálnych sietí, ako sú Twitter, Instagram a Facebook, zdanlivo vyhodia do vzduchu s memami, ktoré prirovnávajú jeho produkty k vtipným náprotivkom, ako aj v dôsledku toho publikum značky rastie.

Od svojho online oblečenia vo videohre Fortnite až po Rip-off Ikea, či sa vám páči alebo nenávidíte značku, ktorú nemôžete odmietnuť expozíciu týchto produktov, ako aj kampane. Práve tu u jediného dodávateľa sme obrovskí fanúšikovia Zo všetkého zvláštneho, ako aj fantastické, takže sme sa rozhodli prepočítať niekoľko najlepších vírusových reklamných hitov Balenciaga z posledných niekoľkých rokov.

„Joey Tribbiani“

AW18 videl uvoľnenie jedného z najlepších vírusových zásahov Balenciaga v type sedemvrstvového kabátu. Toto zmiešané a zhodné dielo športuje sedem samostatných bezkonkurenčných vrstiev v rôznych dĺžkach a farbách. Táto bunda, ktorá bola v súlade so svojím debutom na móle, sa stala vírusovou po tom, čo ju ľudia prirovnali k tejto scéne v dobrých priateľoch, kde Joey kladie na Chandlerov celý šatník po tom, čo mal pár argument.

Zatiaľ čo veľa ľudí ocenilo vtip o tom, čo to bolo, početné tiež komentovalo náklady na očarujúce náklady na 9 000 dolárov s jedným jednotlivcom, ktorý uviedol, že by ste mohli „zamieriť do svojho regionálneho obchodu s šetrnosťou a tiež obnoviť vzhľad menej ako 100 dolárov“.

Obrázok cez Balenciaga
Keď ste na webe pre 11, ako aj most pre 12

Začiatkom tohto roka Balenciaga vydávala hlavné správy po tom, čo na svojej online výstave Truth Runway predstavil bundu s vysokým vizom Parka. Samotná bunda obsahuje vonkajšiu vonkajšiu stranu s reflexným obrysom, ako aj na suchý zips a cenu je cena za významných 2890 GBP. Okrem toho je logo „Blncg“ uvedené na prednej aj zadnej časti kusu, ešte väčšie ložisko s bundami TodinuSman.

Nie je prekvapením, že bunda bola spokojná s miliónmi memov, ako aj s pripomienkami na internete, v ktorom sa porovnávalo s pracovníkom bin bin, ako aj v bundách, pričom samotní pracovníci sami skočili na Twitteri, ako aj s uvedením: „Ponúkam svoj pracovný výstroj Internet, ak to stálo za toľko, „rovnako ako„ počul som o vysokej móde, ale nie hi-vis “.

McDonald’s Fires späť

V roku 2018 vydala Balenciaga v rámci svojej kolekcie obuvi pár jasne červených kožených štvorcových kože. Čoskoro po vydaní sa Twittersphere vyťažila, keď opäť s celým radom memov, ako aj tweety porovnávajúce obuv s paketmi McDonald’s Red Fries. Jeden jednotlivec dokonca obliekol na nohách paket McDonald’s Fry a zverejnil obrazový titulky „Práve im kopíroval novú Balenciaga“.

Práve keď ste verili, že zábava skončila, McDonalds Švédsko vzal na Instagram, aby zverejnil obrázok toho, čo môžeme predpokladať, že je pracovníkom, ktorý používa pár hranolkov na nohách. Aj keď Balenciaga nebola nikdy označená, boli by sme veľmi prekvapení, keby to nebol nepriamy poke na španielskej značke.

Neočakávaný produkt v oblasti tašiek

Rok 2017 sa vydal vydanie jedného z mnohých pochybných kusov kópií Balenciaga so svojou spotrebiteľskou taškou. Objavenie sa s jasne modrým odtieňom v lichobežníkovom tvare je podobnosť tejto tašky v porovnaní s poskytovateľom Frakta 99p Frakta v IKEA, napriek rozdielu nákladov vo výške 1364 GBP. Rovnako ako mnohí z jeho náprotivkov na zozname, aj táto taška utrpela utrpenie vtipu vtipov, ako aj zneužívania na internete, s mnohými vyhláseniami švédskych gigantov by mala podniknúť právne kroky za plagiátorstvo.

Našťastie pre Balenciaga mala Ikea vynikajúci zmysel pre humor o celej okolnosti a namiesto toho vydal sprievodcu, ktorý načrtol „Ako určiť originálnu tašku Ikea Frakta“ s návrhmi, ako napríklad „Hodiť do nečistoty“ a „ „

Croc návnada

Bitka Balenciaga o očné gule pokračovala v roku 2017, pretože značka poskytla svoje prvé partnerstvo s Crocs prostredníctvom show dráhy. Španielska značka poklepala na amerických špecialistov na pohodlie na podivnú platformu verzie svojho podpisového dizajnu, ktorá šokovala publikum, ako aj iba návnady filmových kritikov, ako aj tlač. Zatiaľ čo mnohí z webu zdanlivo súhlasili s tým, že topánka bola ohavná, predbežný dizajn zjavne ponúkaný pred dosiahnutím políc.

Začiatkom tohto roka, práve keď sme si všetci nepamätali o predchádzajúcom koláži, Balenciaga, keď Debuti opäť šokoval publikum PublikumNg ich najnovší model CROC, celkom s pätou Stiletto na zadnej strane topánky. Tento nezameniteľne nevzhľadný kúsok ešte musí vidieť všeobecné vydanie, ale môžeme si len predstaviť, že to bude ďalšia časť meme, ktorá zaberá početné šatníky módy.

„Tričko“

Balenciaga v roku 2018 vyvolala skôr rozruch s výstižne pomenovaným „tričko“. Tento kus je obyčajné modré tričká tričiek s dlhým rukávom, ktoré sa kovuľuje s prednou časťou kusu v štýle podobnom podbradge. Zdá sa, že skladba športuje „dva používajúce štýly“ podľa značky, čo naznačuje, že môžete nosiť buď tričko na prednej strane alebo podobne s podivným tričkám na zadnej strane.

Vírusová oblasť internetu sa samozrejme bavila s touto oblasťou, pričom mnohí jednotlivci sa rozhodli vyrábať svoje vlastné verzie rozpočtového plánu verzií „tričkára“ spolu s bežným bodom memov a vtipov. S tričkami tričiek s cenou neuveriteľných 1290 dolárov, tento vzorec nevidíme, že čoskoro vyberie žiadny druh času.

Hra sa

V júni tohto roku sa Balenciaga spojil s silami pre nepravdepodobné partnerstvo s hernými gigantmi PlayStation. Duo vydalo dve tričká tričiek, ako aj kapucňu s rôznymi grafikami PlayStation, ako aj štýly využívajúcich pôvodné písmo značky.

S čítaním tričiek „November 2020“, dátumom, v ktorom bol PS5 prvýkrát vydaný, sa toto partnerstvo zdalo byť trochu neskoro na oslavu predstavenia novej konzoly a namiesto toho sa javil ako ľahké peniaze. Vďaka tričkám s tričkami za 675 dolárov, ako aj kapucňami za 875 dolárov, táto zbierka stojí oveľa viac na nákup, ako nákup novej konzoly za samotné maloobchodné náklady.

Dole s deťmi

V nadväznosti na spoluprácu PlayStation sa zdalo, že Balenciaga chcela ešte viac akceptovať herný trh s týmto mesiacom Fortnite X Balenciaga. Duo spojilo sily, aby okrem fyzických odevov na spustenie vytvorilo aj kože v hre, ako aj kozmetiku.

Zatiaľ čo partnerstvo zdanlivo premosťuje priestor medzi digitálnymi a fyzickými priestormi, prichádza to, že španielska značka prikazovala významnú značku nákladov. Vďaka bežným bielym tričkám s cenou za neuveriteľných 726 GBP, ako aj bežných čiernych mikinárov za 942 GBP, obidva tieto výrobky náklady náklady oveľa viac ako úplne nové konzoly PlayStation 5, ako aj konzoly Xbox Series X.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *