Zbierka League of Legends X Nike je na ceste!

Predtým, čo sa predtým v tomto roku škádlilo v tomto roku, bola Zbierka League of Legends X Nike teraz odhalená značkou v Oregone v celom jej a vyzeralo dosť horúco! Ak ste už ešte nepočuli o masívnej hernej franšíze, League of Legends je asi taká obrovská, ako sa dostane do sveta videohier (alebo esportov).

Nike sa rozhodla oceniť nadchádzajúce majstrovstvá sveta, ktoré sa koná v Číne neskôr v tomto mesiaci zavedením plnohodnotnej kapsuly spolupráce, ktorá obsahuje obuv, ako aj štýly oblečenia!

Obrázok prostredníctvom Nike
Jordánska značka dokonca prepožičiava kolekcii ruku v type Jordan 1 High Zoom vyzdobená v elegantnej kovovej farbe, ktorá bude pravdepodobne najžiadanejšou dizajnom z výberu. Spolu s nimi sú Blazer Mid, AM90, AF1, AM270 React, ako aj Joyride Double Run 2, poskytujú LOL ošetrenie, ako aj predvádzajú špeciálnu grafiku inšpirovanú hraním.

Výber oblečenia obsahuje štyri dresy, ktoré sú vybavené vo farbách niekoľkých najplodnejších tímov esportov, čo umožňuje divákom v House hrdo podporovať svoj tím možností. Či už ste hráč alebo nie, nemáme žiadne pochybnosti o pravde, že medzi týmto balíčkom sú nejaké drahokamy!

Obrázok prostredníctvom Nike
Ak sa snažíte dostať ruky na akomkoľvek type produktov z kolekcie League of Legends X Nike, budete musieť sedieť trochu dlhšie, ale neboli oznámené žiadne oficiálne informácie o vydaní. Zostaňte zamknutí v jedinom predajcovi pre všetky súčasné správy, ako aj aktualizácie, ako aj keď ste tu, skontrolujte, čo Kanye West musel nedávno uviesť o Jordans!

Obrázok prostredníctvom Nike

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *