Prvý pohľad na MA Maniére X Adidas Ultra 4D “Triple Black”

s Ultra Premium Air Jordan 3 klesá hneď za rohom. Ultra 4D „Triple Black“, ako aj inovácia Futurecraft 4D do tmavej dimenzie. Piate partnerstvo Grace Classic-Meets-Contemporary Silhouette, tu je váš prvý vzhľad!

Maľovaný v úplne čiernej farbe, ktorá je taká tajná, ako sa dá, a Butique Boutique v Atlante Ultra 4D obsahuje úplnú zvršok Primeknit, zatiaľ čo maslové hladké semišy vytvára svoju metódu pre toebox, ako aj tri pruhy značky. Golier, ako aj päta sú vytvorené z neoprénového materiálu celkom s množstvom perforácií pre dekonštruovanú estetiku, ako aj to sa ukazuje na jazyk, kde objavíte logo podpisu značky „A“.

Obraz cez Yankeekicks

Obraz cez Yankeekicks
Dole dole objavíte Futurecraft 4D medzipodošvy, ktorá je na rozdiel od ničoho iného. Systém, ktorý je vyrobený v spolupráci s uhlíkom, je vytlačený pomocou svetla a kyslíka, čo vedie k prepracovanej mriežkovej štruktúre, ktorá poskytuje pohodlie a tlmenie, ktoré je mimo grafov. Toto je potom lemované tmavou podrážkou gumy na drevené uhlie, čím sa dokončuje zostupný dizajn adidas.

Dátum vydania sa ešte musí overiť pre MA Maniére X Adidas Ultra 4D “Triple Black”, ale neboli by sme ohromení, keby to bolo špeciálne pre tenisky v Severnej Amerike. Pochopte, ak by ste chceli, aby sa v Európe znížili, ako aj v súvisiacich správach, zdá sa, že Sean Wotherspoon X Adidas Superstar „Black“ bude mať koniec koncov svetové vydanie

Obraz cez Yankeekicks

Obraz cez Yankeekicks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *