Prvý pohľad na SS20 SUPREME X NIKE AIR AIR FORCE 1 LOW

Najvyššia spolupráca majú tendenciu byť niektorými z najbláznivejších v hre, ale vyzerá to, že sa otáčajú o tom, čo dole vreca s nadchádzajúcim supreme x Nike Air Force 1 Nízke. Topánka, ktorá bola veľmi prvýkrát, sme sa napokon, sme nakoniec dostať náš prvý pohľad na najnovšie swoosh na James Jebbia vďaka týmto zbrusu novým obrázkom z tenisky insides @ s.sam.group, rovnako ako @solebyjc.

Lekcia v minimalistickej teniske dizajn, Supreme’s AF1 je založený na tradičnej “Triple White” Colourway, s čistými bielymi koženými panelmi tvoriacimi hornú, rovnako ako komplementárny letecký medzipodrážka dole nižšie pre pohodlie, ako aj odpruženie, ktoré boli v okolí 80. rokov.

Aj keď to môže vyzerať ako akýkoľvek typ starej vzdušnej sily 1 z diaľky, po ďalšej kontrole objavíte najvyššiu skrinku logo deklonované na pätu. To bolo dosť kontroverzné, s množstvom tenisiek, ktoré ju označujú ako “leniví”, ako aj “Uninspirired”. S tým povedal, niektorí fanúšikovia chvália štýl pre jeho “ak to nie je zlomený, neopravujte to” postoj. Títo ľudia potrebujú byť aj tí, ktorí v minulom mesiaci vytvorili rovnako jednoduchú Prada X Adidas Superstar.

Plánovaný pre jarný leto 2020, najvyšší X Nike Air Force 1 Nízke je určite ponúknuť von, takže sa uistite, že sa uistite, že je to zamknuté na jediný dodávateľ pre oveľa viac informácií o uvoľnení, ako sa vyvíja! Zatiaľ čo ste tu, toto sú najlepšie zbrusu nové, rovnako ako nadchádzajúce Nike Air Force 1s! Nadchádzajúci collab je tiež prichádza v trojlôžkových čiernych koločinách, kliknite sem, aby ste sa pozrieť na Supreme X Nike Air Force 1 Nízka čierna!

Obrázok cez solebyjc

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *