Pripravte sa na Gundam X Nike SB Dunk High

, ak ste si niekedy užili alebo skontrolovali Gundam ako mladík alebo ako dospelý, potom bol pre vás vyrobený nadchádzajúci Gundam X Nike SB Dunk High “RX-0” . Vyrobené v spolupráci s japonskými ozbrojenými silami sci -fi, ktorá debutovala už v roku 1979, je stále rovnako výrazná ako kedykoľvek predtým vďaka niekoľkým filmom, videohrám, ako aj teraz, teniskami Collabs.

Tento namočený, ktorý bol predstavený mnohými renomovanými zdrojmi, vzdáva hold poctu RX-0 Unicorn Gundam, ktorý bol úplne prvýkrát videný v prvej epizóde Gundamu rozvoja potápačov. Identifikovaný tu v dvoch farbách, prvý pár sa môže pochváliť tmavo modrou a spálenou oranžovou paletou, zatiaľ čo druhý sa rozhodne pre silný červený a biely plán, ktorý je najdôležitejšou úrovňou týchto dvoch.

Obrázok pomocou Sneakerjamz_New
Int’l Diship

Kúpte teraz

Oba páry sú plné odkazov na mechy. Logo Unicorn RX-0 Unicorn sa môže pochváliť prémiou koženou konštrukciou a vytlačí sa pozdĺž bočného päty, zatiaľ čo prsník inšpirovaný robotom nahrádza tradičné perforácie, ktoré by ste obvykle objavili na špičke. Jeden z najväčších rozdielov zo všetkých je však možné objaviť na bočných stenách. Tu môžete prepnúť Swoosh Nike s rôznymi variáciami Gundamu. Môžete dokonca pridať dva aj ak skutočne chcete veci upravovať. Niečo fascinujúce je, že každý pár tiež obsahuje rôzne nálepky, takže si môžete prispôsobiť svoj pár na obsah svojho srdca.

Gundam x Nike SB Dunk High „RX-0“, nastavený na extrémne zníženie, sa vyrába fanúšikovia manga gigantu. Pochopte, ktorý Colourway sa cítite najviac, ako aj v pridružených správach, je Nike SB Dunk High „277“ ovplyvnený Porsche 911 Magnus Walker z roku 1971!

Obrázok pomocou Sneakerknockerzllc
Int’l Diship

Kúpte teraz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *