Najprv sa pozrite na Nike SB Dunk Low „Classic Green“

Čo sa vám na nadchádzajúcom „Classic Green“ nepáčilo? Odkazujúc na ikonický J-Pack od roku 2005, tieto mimoriadne jasne berú motiváciu z rôznych farbích AJ1 z minulosti, konkrétne legendárnych „Celtics“, ktoré klesli v rámci zbierky „DMP“.

Obrázky s láskavým dovolením Instagramu individuálne @brasmark78, „klasická zelená“ sa vyvíja na vrchole čistého bielej koženej základne, zatiaľ čo čierne, ako aj ekologické panely vytvárajú svoju metódu v celej topánke. Doplnkové šnúrky spájajú čokoľvek, ako aj ďalší tučný jazyk je zdobený váženou značkou „Nike SB“, ktorú všetci radi vidíme.

Obrázok cez brasmark78

Obrázok cez brasmark78
Samozrejme by to nebolo úplne ovplyvnené predtým uvedeným Air Jordan 1 bez pridania ekologickej gumovej podrážky pod nohami. Tento kúsok detailov zaokrúhľuje čokoľvek, čo vedie k farbe, ktorá určite sedí medzi velikánmi.

Očakáva sa, že niekedy tento rok pristane, Nike SB Dunk Low Pro „Celtics“ je nevyhnutnosťou pre akýkoľvek druh tenisky, takže sa uistite, že ste ho uistili, že ste ho udržali v jedinom dodávateľovi, aby ste získali ďalšie správy, keď sa vyvíja! Pochopme, čo veríte tomuto vydaniu, ako aj v pridružených správach, je Nike SB Dunk Low „ACG Caldera“ ovplyvnený tradičnou turistickou topánkou!

Obrázok cez brasmark78

Obrázok cez brasmark78

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *