Streetwear uspokojuje vysokú módu s Maison Margiela X Reebok Tradičné kožené tabi

Svet streetwear, ako aj vysoká móda, sa v posledných rokoch nepochybne zmenil, partnerstvá medzi týmito dvom rozdeliť. Nie je to tak dávno, čo sme videli francúzskeho high-end módneho domova pod vedením Johna Galliana, ktorý sa spojil so silami Sportswear Giant Reebok, aby vyniesol crossover medzi ich široko milovanými tabi topánkami, ako aj Reebok’s z roku 1983, ktorý z roku 1983 Beless Running Silhouette, ktorý sa opotrebuje Maľované zvršok, ako aj to, že to bol istý zásah, zdá sa však, že módy túžili po ďalších. Power Duo sa teda opäť zišlo, keď sa opäť na tradičnej koženej tabi Maison Margiela x Reebok, tentokrát oblečené v dvoch základných fanúšikových „trojitých bielych“, ako aj „trojnásobných čiernych“ colorways.

Tradičná koža, ktorá bola jemne vytvorená prémiovými pokrvami Nappa Leather, bola zrekonštruovaná, aby sa vopred umiestnila na slávnej budove rozdelenia Tabi. Tento jedinečný štýl berie svoju motiváciu z japonských tradičných topánok Jika-Tabi od začiatku 20. storočia a bol vynájdený na zvýšenie rovnováhy s oddelením obrovského prsty.

Rovnako ako v prípade väčšiny špičkových obuvných modelov, aj branding sa udržiava veľmi málo, pričom graf čísla podpisu v parížskej špičkovej značke je spojený so značkou Reebok na jazyku, ako aj vložky, ktoré boli zafarbené v protiľahlej farbe pre monochromatickú pomlčku kontrastu. Medzi tieto spoločne značkové tenisky s vysokou značkou patrí špičkové tlmiace inovácie, ktoré poskytujú neuveriteľné množstvo pohodlia.

Oficiálne usporiadané na predstavenie 26. februára cez Reebok a mnohí zvolení maloobchodníci v medzinárodnom meradle, Maison Margiela X Reebok Tradičné kožené tabi „Triple White“, ako aj „Triple Black“, obsahuje značku s vysokou nákladmi vo výške 230 libier za pár. Pochopte, ak plánujete hojdať týchto luxusných školiteľov športového oblečenia, ako aj v pridružených správach, pochopili ste, že Adidas práve overil, že Reebok je na predaj? Pozrite sa lepší a tiež to, aby ste boli uzamknutí priamo tu u jediného dodávateľa pre to najlepšie, ako aj najnovšie správy v obuvnom priemysle!

Obrázok cez Reebok

Obrázok cez Reebok

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *