Nike Air Max 90 “LHM” Honours Latinx Heritage Mesiac

Žiadny cudzinec pri označovaní špeciálnych príležitostí, Nike odhalila limitovanú edičnú Air Max 90 na oslavu mesiaca Latinx Heritage Mesiac, vhodne s názvom AM90 „LHM“. Latinx sa odvoláva na ľudí latinskoamerickej kultúrnej alebo etnickej identity v USA a na týchto teniskách je veľa referencií, vďaka ktorým sú absolútne potrebné okoreniť vašu rotáciu! Sú vyzdobené aj v žiarivých vzoroch, takže bez ďalšieho okolku sa poďme bližšie pozrieť.

Zvracia z trvanlivých plátnov a kožených panelov, Uzliahnutí ukazujú šialenú grafiku zloženú z mnohých rôznych farieb, o ktorých sa hovorí, že ju inšpirujú súpravy brankárov z 90. rokov. Čierne blatníky kontrastujú s týmto modelovaním, zatiaľ čo logá Nike Swoosh sú samozrejme prítomné na bočných aj stredných stranách.

Obrázok cez Nikenike Air Max 90 “LHM”

Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nikenike Air Max 90 “LHM”

Int’l Diship

Pozrieť viac

Slovo „Familia“ sa koná cez tenisky na viacerých miestach, ktoré sa opäť zameriavajú na hlboké rodinné puto, ktoré je prítomné v latino kultúre. Branding Nike Air, ktorý by sa normálne objavil na jazykoch AM90, je namiesto toho vymenená za značku CLA, ktorá predstavuje fiktívny futbalový tím. To všetko sedí na vrchole viditeľnej jednotky Nike Air Max, ktorá je uzavretá v bielej medzipodošve, zatiaľ čo vzhľad čiernej a prašnej modrej podrážky dokončí vzhľad.

Ak už sledujete Nike Air Max 90 „LHM“, potom je dobrá správa, že pár je naplánovaný na spustenie 29. septembra, takže sa uistite, že máte zamknutý dátum a zostaňte tu v Jediný dodávateľ pre všetky najnovšie aktualizácie spustenia, keď sa stanú! Keď ste tu, pozrite sa na zvyšok našej stránky a pozrite sa na naše exkluzívne pokrytie Air Max BW, ktoré sa vracia tento týždeň!

Obrázok cez Nikenike Air Max 90 “LHM”

Int’l Diship

Pozrieť viac

Obrázok cez Nikenike Air Max 90 “LHM”

Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *