Supreme X Emilio Pucci sa prepojí pre geometrickú spoluprácu v štýle štýlu

Po krátkej prestávke od Collabs, Supreme sú späť s ďalším prepojením pripraveným pridať do všetkých našich záchvatov nejaký hravý štýl. Značka sa spojila s nikým iným, ako je známy taliansky dizajnér Emilio Pucci, aby vzbudil všetky naše záujmy!

Pokiaľ ide o nevedomky, Emilio Pucci (20. novembra 1914 – 29. novembra 1992) bol taliansky módny návrhár a politik, ktorý bol sám známy svojimi geometrickými výtlačkami, ktoré prišli v kaleidoskope farieb. Začal ako dizajnér v roku 1947, keď bol pre Harperov Bazar fotografovaný jeho dizajn luxusného lyžiarskeho oblečenia. Od tohto momentu Emilio naďalej vyrábalo niektoré z najlepších dámskych odevov, ktoré sú k dispozícii s vlastným odlišným zvratom a štýlom.

Obrázok prostredníctvom najvyššieho

Obrázok prostredníctvom najvyššieho
Zbierka oslavuje prácu Pucciho s rôznymi farebnými geometrickými výtlačkami, ktoré sedeli na stále stylistických siluetách najvyššieho. Vďaka športovým bundám, tričkám s dlhým rukávom, futbalovými košeľami, smiechovými bundami, zapaľovačmi Zippo, tričkami s logom a oveľa viac v ponuke, táto rozsiahla zbierka má niečo, čo vyhovuje aj tým eklektickejším šatníkom.

Obrázok prostredníctvom najvyššieho
S názvom „Princ of Prints“, je jednoduché zistiť, ako by Pucci mohol zarobiť tento menovec, pretože jeho zbierky jednoducho vyžarujú štýl aj úžasnú jemnosť. Zbierka je pripravená klesnúť o 11. júni o 11:00 a ako vždy predpovedáme tento Môže to byť tvrdý policajt! Zostaňte v slučke priamo tu u jediného dodávateľa pre všetky najnovšie v streetwear a tenisky. V ďalších správach Teddy Santis oficiálne odhalí nový Balance 990V6.

Obrázky prostredníctvom najvyššieho

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *