Tu je to, čo sa deje v tohtoročných dňoch členov Nike!

Deň členov Nike je napokon tu, ako aj tu je to, čo sa organizovalo v najbližších dňoch! Na úteku rovnako ako Air Max Day, ktorý oslavujeme vzhľadom na to, že rok 2014, značka Beaverton napchala týždeň plný zážitkov, ponúk a kvapiek produktov. Či už ide o zbierku špeciálnych tenisiek alebo online chat so špeciálnymi hosťami, naozaj si nechcete nechať ujsť!

Všetky tieto veci budú ponúkané iba členom Nike, takže ak už nie ste uistení, že zastavíte, čo robíte, ako aj indikácia pre bezplatný ideálny teraz!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Nová inštitúcia Air Max

22. marca Nike vzala tri slávne návrhy Air Max a postupovala ich pre ďalšiu generáciu. Skladá sa z Air Max 90, Air Max 95, ako aj z Air Max Plus, tieto sa spojili, aby napísali zbierku „Kiss My Airs“!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Nadácie pre budúcnosť

Ak nie ste v aplikácii SNKRS, potom sa k nej teraz dostanete ideálne, keď 23. marca uvidí online konverzáciu s AZ a rad špeciálnych hostí, aby sa rozprávali o svojich podobných vzduchu, ako aj o tom, ako presne tlačia Kultúra tenisiek vpredu pre ďalšie generácie, ktoré prídu. Toto musí byť skvelé pre fanúšikov Swoosh!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Štýl svoj vzduch

Je zrejmé, že vaša tenisová hra musí byť na mieste, čo však nenaznačuje, že musíte ohroziť svoj šatník. 24. marca Nike zníži špeciálnu ponuku člena, aby ste mohli získať vzhľad, ktorý sa vám páči bez porušenia banky!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Čerstvý vzduch

Na sekundu vypnite aplikáciu SNKRS a nadýchnite sa. Od online relácií v tréningovom klube Nike až po nápady, ako aj techniky v klube Nike Run Club, značka Beaverton sa hlboko ponorí do tréningu, ktorý je o dychu 25. marca. Rovnako získate prvý prístup k aktuálnemu behu, ako aj k tréningu!

Int’l Diship

Pozrieť viac

Air Max Day Live

Air Max Day 2021 je tu, rovnako ako to bude obrovský! Celosvetová udalosť susedstva, ako aj kultúra, vďaka ktorej sa Air Max, čo je dnes, budete môcť získať prístup k mnohým ultra špeciálnym vydaniam. Je to prísne iba pre členov, takže ak ešte nie ste zaregistrovaní, urobte to teraz ideálny!

Obrázok prostredníctvom Nike
Int’l Diship

Pozrieť viac

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *