Barack Obama Pe Nike Hyperdunk bude tento týždeň dražený prostredníctvom Sotheby’s

v priebehu rokov, že Nike obdaroval veľa tenisiek PE (to je hráčsky exkluzívny) k množstvu športovcov a ďalších relevantných postáv, pričom niekoľko z nich nakoniec vyblížilo ich cesta na trh predaja. Asi najvýhodnejšou zo všetkých týchto tenisiek PE je Barack Obama Hyperdunks, pár, ktorý bol obdarovaný 44. prezidentovi Spojených štátov, horlivým fanúšikom basketbalu.

Zatiaľ čo jeden pár bol nasadený k samotnému Obamu, bol vyrobený aj druhý pár, ktorý sa teraz dostal do držby slávneho aukčného domu Sothebyho, ktorý bude dražiť pár koncom tohto týždňa.

Obrázok cez Sotheby’s
Hyperdunky sú vyzdobené v kráľovskej farebnej ceste, pričom biela základná vrstva sa zvýrazňuje šedými a tmavo modrými zásahmi. Logo spoločnosti Nike podpis Swoosh zdobí bočné aj stredné strany, zatiaľ čo vyhradené prezidentské logá sa nachádzajú v každom jazyku. Ďalšie podrobnosti sa dodávajú vo forme vyšívaného čísla 44 na každej teniske spolu s mäkkými prekrytiami sietí pre ďalšie pohodlie.

Barack Obama Hyperdunk bude k dispozícii na nákup priamo od spoločnosti Sotheby’s od 12. februára, takže ak máte hlboké vrecká a chcete si dať ruky na vzácnom vzduchu, potom je to skutočne raz za život! Uistite sa, že ho budete mať uzamknuté priamo tu u jediného dodávateľa pre všetky najnovšie správy a aktualizácie, a keď ste tu, pozrite sa na túto dvojicu Neprítomných a podpísaných Air Jordan 1s z roku 1985!

Obrázok cez Sotheby’s

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *